Wellnessia tým

MONIKA DIVIŠOVÁ

je lektorka, nutriční průvodkyně a zakladatelka firmy Wellnessia. Stovkám lidí pomohla najít vlastní způsob zdravého stravování a tím pozitivně ovlivnit svoje zdraví a kvalitu života. Je autorkou systému celostního nutričního poradenství, které učí nejen odbornou veřejnost. Její laskavý a pevný přístup dokáže pohnout i s dlouholetými návyky, její vášeň pro zdraví je nakažlivá.

HANA STŘELEČKOVÁ

je lektorka a wellness koučka, expertka na sportovní a dětskou výživu. Již mnoho let připravuje osobní jídelníčky klientům a ukazuje jim nové pohybové aktivity, pro které se jí daří nadchnout i největší odpůrce pohybu. Momentálně prochází intenzivním studiem „výživy dítěte v praxi“ se svým tříletým synem Adámkem.

KATEŘINA LITERÁKOVÁ

je lektorka a celostní nutriční expertka s praxí v reálném rodinném životě maminky se dvěma dětmi. Její schopnost překládat odborné chytrosti do lidské řeči a ještě přitom nadchnout zaujme zkušené posluchače i laiky.

LUCIE SEMERÁKOVÁ

koordinuje projekty a pečuje o čísla a faktury. Ve dvaceti dvou letech dala přednost praxi v živé firmě před teorií magisterského studia. Lucka miluje běhání a nebojí se žádné výzvy.

HELENA BŘEZINOVÁ

věčná optimistka, která je neustále plná energie, ale zároveň stojí pevně nohama na zemi. Helča má bohaté zkušenosti z řízení vlastní firmy, umí to s čísly a rozumí financím. Je tedy podporou našeho týmu na poli financí, práva a obchodu.

JANA VESELÁ

je pevnou podporou našeho týmu, stará se o celý provoz Wellnessie. Projela kus světa, zažila velké věci a do Wellnessie přinesla nadšení, důvěru a pevnost.

„Jsme zdravá firma“ je projekt, ve kterém zúročujeme naše znalosti a zkušenosti z práce s klienty ve Wellnessii a přinášíme je do firem ve formě kompletního programu. Mimo to se věnujeme také osobnímu nutričnímu poradenství a dalším věcem, které nás baví. Podívejte se na náš web.

 1. Víme, co děláme
2. Máme systém
3. Pracujeme celostně
4. Nemáme rádi diety, hladovění, omezování ani zákazy
5. Teoretické rady budete moct ihned aplikovat v praxi
6. Nebudete v tom sami
7. Vše máme na vlastní kůži vyzkoušené
8. Nehrajeme si na to, co nejsme: jsme normální holky, které baví, co dělají
9. Máme zkušenosti jako nikdo jiný u nás na trhu
10. Máme tolik spokojených klientů, že není co dodávat
11. Máme výsledky a důvěřují nám velké společnosti
12. Máme přehled, co se kde na trhu i ve světě výživy a zdraví stane

13. Jsme zdravé a krásné, protože žijeme to, co učíme ?